Červen 2013

Omlouvám se.. :(( :))

29. června 2013 v 18:44 | Lee |  O mě
Hi guys :)) Chci se vám omluvit za to, co bude.. :D Jelikož jsou prázdniny, tak jsem všude možně.. Tak jen že když někdy nenapíšu článek (třeba 2 dny za sebou) nebo neoběhnu SB, tak se prosím nezlobte.. Ale to snad chápou všichni studenti co mají blog, ne? :)) Kdybych předem nevěděla, že vážně nějakou dobu nebudu moct napsat, tak samozřejmě napíšu svým SB ;)) Maximálně vím, že 28.6.-2.7. tu nebudu (budu na táboře). Ale to ještě připomenu a naposledy oběhnu SB později. Možná, když budu mít dobrou náladu :D tak si nastavím několik článků :)) Znovu vám oznamuji, že již v pondělí se můžete těšit na první díl mého příběhu Abbie Smith in real life. :)) New part every monday and thurstday :)) Ještě jsem chtěla říct, že hned na začátku se vám Abbie představí v angličtině, tak se nelekejte.. Ale zbytek už bude česky. :)) Tak se mějte!!


Vysvědčení

28. června 2013 v 10:49 | Lee |  O mě
Ahoj :)) Tak já už mám za sebou vysvědčení. Vy? U mně dopadlo docela dobře :)) Prospěla jsem s vyznamenáním! Ale asi se čtyřma dvojkama :D Jaký výzo jste měli vy? A já jsem od učitelky dostala karamelovou Milku :)) Naši deváťáci dneska měli poslední zvonění. Kluci byli oblečení jako holky a holky jako kluci. Nesli s sebou nápis LEGENDY ODCHÁZÍ. A myslím, že měli pravdu s těma legendama.. Bylo to smutný, jak odcházeli.
Když jsme s kamarádkou (máme stejnou cestu domů) odcházely, potkaly jsme deváťačky. Pálily tam svojí žákovskou :D
Ještě jsem chtěla oznámit, že na svém novém příběhu Abbie Smith in real life už pracuju :)) Doufám, že se vám bude líbit! Pa)*♥

Trailer: Abbie Smith in real life

27. června 2013 v 19:54


Ahojky :)) Chci poděkovat mé SB Whitney, že mi vnukla nápad. Whitney píše úžasné povídky a já dostala chuť také něco napsat. Bude to příběh o dívce jménem Abbie Smith, která prožívá vcelku normální život. Až na několik vyjímek. Nechte se překvapit :)) Abych měla čas a vy byli napjatí, tak jsem se rozhodla, že každý nový díl vydám každé pondělí a čtvrtek :)) Předem se ale omlouvám, když díl nedodám včas (hlavně teď o prázdninách :)) ). Občas prostě není čas :) Protože: Úterý = orientální tance do 18h, čtvrtek = agility do 17h. Příběhy budou nejspíše plánované. .Takže SNAD budou včas. Tady vám dávám svůj první trailer. Není tak hezký, jako dělá moje zmiňovaná SB Whitney, ale myslím, že stačí :)) Tak se dívejte, o čem příběh z části bude :))


Fffffffuuuuuu :))))

27. června 2013 v 5:00 | Lee |  Moje bláboly
Ahojky :)) Znáte ty meme komixy?? Já je miluju.. Tady vám jich pár dávám!! :)) Nejsou sice mé tvorby, ale.. :D Můžu nějaký vytvořit :D Jenže už jich je hrozně moc..

Tak.. My dneska jdeme do kina. Půjdeme na Den po zánikuu Země. Viděli jste to už? Nedávno jsem viděla Iron man 3. To jeopravdu ÚŽASNÝ film! Je tam i akce i romantika. Nejlepší kombinace (pro mě) :)) Zbývá už jenom dnešek. Zítra máme vysvědčení. Jak vypadá u vás? Já asi čtyři dvojky.. To by ještě mělo být s vyznamenáním, ne?? :DTak hodně štěstí ;))
Pokud byste chtěli najít ještě nějaké v češtině, stačí napsat ;)) Pa

GloZell, aneb co by normální člověk nedělal ^_^

26. června 2013 v 5:00 | Lee
Ahoj :))
Moje kamarádka (jedna z nejlepších :)) ) mi řekla, ať se kouknu na jeden kanál na youtube. Ten kanál se jmenuje GloZell. Jeho autorka si tak říká. Je to úplný šílenec!! Pardon. Šílenkyně! :D Natáčí různé výzvy (challenge) , jako je např. snědení lžíce skořice atd. Až na to, že ona si nedá jen lžíci, ale celou naběračku! Napadlo mě, že bych vám sem dala nějaké video, abyste se mohli zasmát :'DD A TADY je její kanál, kde jsou všechna videa)) Tak tady to je :))


Play list - Miley Cyrus

25. června 2013 v 17:00 | Lee |  Play list
Ahoj :)) Už jste slyšeli novou písničku od Mylie Cyrus We can't stop? Není nejhorší, ale podle mě je tan videoklip hrozný! Nechtěla bych být jejími rodiči :// :D Co si myslíte o této písničce + klipu?


Play list - Shakira

25. června 2013 v 14:15 | Lee |  Play list
Ahojky :)) Je tu další Play list)) Tentokrát je to Shakira. Tak můžete psát, jak se vám písnička líbí ;) Mě osobně se mooc líbí.. Jedna z mých nejoblíbenějších :))

Shakira - Underneath your clothes


New style - Miley Cyrus

24. června 2013 v 5:00 | Lee |  Moje bláboly
Ahojky :)) Určitě jste si už všimli, že Miley C. má nový styl (nejen na hlavě :D ). Už je to dlouho. Mě osobně se to moc nelíbí, ale občas jí to docela i sluší. Ale stejně se mi její vlasy jako hnědé a dlouhé líbily daleko více! A vám? Hlasujte dole v anketě :))Play list - Taylor Swift

23. června 2013 v 16:51 | Lee |  Play list
Ahojky :)) Dlouho tu nebyl můj Play list :)) Tak tady je..))

Taylor Swift - Love story


Jak to včera dopadlo?

22. června 2013 v 11:34 | Lee |  O mě
Ahojky :)) Omlouvám se, že jsem už včera nenapsala, ale nestihla jsem to. Casting byl až do 17h a pak, když jsme jeli k babičce na Moravu, tak jsme uvízli v koloně.. Byli jsme tam přes hodinu.. Takže jsme dorazili docela pozdě. A to nemluvím o tom, že než jsme vyrazili k babičce, tak na náš oběd jsme zamířili do SAPY. Chodíme tam na polévku. A než jí sníme, trváto 15-20 min.


A teď ten casting :))

Čekala jsem docela dlouho. Skoro celou dobu čekání jsem se učila text. Nebylo toho moc. Asi 8 nebo 10 vět. Moje největší obava ale byla, jak zvládnu zabarvit svůj hlas a jak se u toho budu tvářit.
"Co když se zaseknu a nebudu se moct vymáčknout?" běhalo mi pořád v hlavě.
Když na mě přišla řada, prošla jsem velikými a těžkými dvěřmi. Za nimi mě ale čekalo další učení textu, protože tam byla ještě jedna holka, která šla na stejnou roli jako já. Moje postava se jmenovala Jana. Říkala tam toho nejméně ze všech. To mi ale vůbec nevadilo.
Nejprve mě vyfotili s klapkou, na které bylo napsáno číslo 22. Toto číslo bylo na mém papíře s informacemi o mé herecké zkušenosti. Hrála jsem už v jednom absolventském filmu, kde jsem měla SKORO hlavní roli. A pak ještě komparz. Jestli jste viděli film na ČT1 Sama v čase normálnosti. Poté, co mě vyfotili, jsem si měla sednout na židli před kameru a povídat tam o sobě. A to bylo nejhorší. Absolutně jsem nevěděla, že budu muset něco říkat. Byla jsem úplně rozhozená. Nakonec jsem ze sebe vymáčkla své jméno, věk, a co ráda dělám. Pak přišla ta lehčí část. Mluvit podle textu. Jelikož jsem si ho mohla nechat a koukat se do něj, nebylo na tom nic extra těžkého.
"Pořádně vyslovuj a artikuluj" říkala jsem si pořád dokola. Podle režiséra jsem to přečetla dobře. Tak uvidím :))

Hráli jste někdy v něčem? Jestli ano, v čem?

To je asi všechno :)) Mějte se!!