Září 2013

Jak mít ráda sama sebe + jsem zpět :D

13. září 2013 v 21:32 | Lee |  O mě
Ahojky :)) Tákže. V první řadě se chci omluvit, že jsem tu ták dlouho nebyla. Měla jsem jaksi zaracha a nemohla jsem na PC.. :DD Prázky.. Úžasná část léta :D Jak jste si je užili? :)) No. o tom snad někdy jindy :D Teď k tématu Jak mít ráda sama sebe?

Já osobně jsem sama se sebou spokojena. Sice si kolikrát stěžuju, že tohle se mi nelíbí a tohle chci zase jinak, ale jinak OK :)) Myslíte si, že jsem namyšlená? Ani ne. Jen se dokážu radovat i z malých úspěchů, a i z dobrých maličkostí, které na sobě najdu. Např.: Nejsem zrovna vysoká.. Měřím něco málo přes 150 cm. A co je na tom dobrého? Všude se nacpu, nedělám si starosti, že se do nějakého oblečení nevejdu (pokud to není extra maliké :D).. A dále. Jsem blondýna. Hrozně mě štve, když mi někdo (a mám na mysli někoho konkrétního :) ) řekne, když se mi třeba něco nepovede, "no jó, to je pravá blondýna". Ale co je pozitivum, že docela málo lidí má přírodně blonďaté vlasy. Hodně lidí má hnědé. A navíc, když si budu chtít obarvit vlasy Hennou (což chci :D ), tak se mi to krásně na ty vlasy chytí.
No a jak teda mít ráda sama sebe?? Na tuto odpověď asi čekáte po dobu, co čtete to nahoře :D Myslím, že je to jednoduché.. Třeba si stoupněte před zrcadlo, a do svých očí si říkejte všechna pozitiva, která vás napadnou.. Něco o svém vzhledu, něco ze školy.. Myslíte si, že nejste hezcí? Pokud tohle čtou holky, tak se naličtě-zvýrazněte si oči, pusu.. Hened se z vás stane hezčí člověk :)) Přemýšlím, co ještě dodat.. Máte nějakou otázku? Ptejte se, ráda odpovím a pomůžu. Mám dobrý picot, když vím, že někomu můžu pomoct..))

ROZHODLA JSEM SE UDĚLAT TAKOVOU PORADNU VŠEHO DRUHU :)) PTEJ SE MĚ ÚPLNĚ NA CO CHCEŠ. NA MĚ, NA SVÉ PROBLÉMY.. :))

Tak já letím, ještě bohužel nemůžu obíhat, pořád mám tak nějak zaracha... :DD Omlouvám se!! Pápá! :))