Únor 2014

ˆˆGTA V - jak si vydělat hodně peněz?

24. února 2014 v 20:57 | Lee |  GTA V - xBox 360
Nazdar ;)) Mám novou rubriku jménem GTA V - xBox 360.. Vytvořila jsem si jí teď :D
GTA V jsem dostala asi.. Před půl rokem, myslím. Absolutně jsem to neuměla hrát, nevěděla jsem, jak se pořádně řídí. No byla to legrace :D Ale netrvalo dlouho, a začla jsem to ovládat. Samozřejmě jen teoreticky.. Ne prakticky.. :D No.. Jenže nejdéle mi trvalo, než jsem začala hrát online! Nakonec jsem to ale zvládla.. ;) :D

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

A teď k tématu, o kterém jsem chtěla mluvit ;) Takže..

Jak si vydělat hodně peněz v GTA V?

Je několik způsobů. Já znám 4 :)


1. Najděte si Bugatti veyron(ve hře se jmenuje Adder). Má cenu 1 000 000$!

Jeden ze způsobů, jak si vydělat HODNĚ peněz je, že si najdete Bugatti veyron. V GTA V je označováno za jedno z nejrychlejších aut, a je nejdražší z celé hry. Dokonce dražší, než jakýkoliv byt, či letadlo nebo loď. Stojí totiž jeden milion dolarů! Ale jak ho získat? Jednoduché!

Začneme tak, že si označíme waypoint přibližně na tomto místě:


Je ale velmi malá pravděpodobnost, že tam bude stát.. Musíte vždy umřít, než se tam znovu vrátíte. Ale opravdu tam je! Stačí jen mít trpělivost. Další krok je, že ho ukradneme ;) No a pak už jen dojet do nejbližšího "Los Santos customs", a peníze máte na účtě! ;)

2. Zabíjete nejlepší zabijáky ve hře. (Jen pro GTA V online!)

Další ze způsobů, jak si vydělat více peněz je, že budete zabíjet nejlepší zabijáky ve hře. Neobjevují se velmi často, ale když nějakého zabijete, dostanete za něj 9 000$! Mě se to povedlo zrovna dneska. Někdo tam s ním "válčil", a já si tam v klidu přijela a zajela ho :D Nemusela jsem ani vystupovat, jak asi máte ve zvyku (musíte si ze země sesbírat balíčky dolarů). Ty prachy se vám přičtou automaticky.

Malý tip: Když hrajete online, nezapomínejte si peníze dávat na účet! (Jestli nevíte jak, napište, zveřejním návod ;) )

3. Najděte si potopený vrak ponorky, a seberte asi 250 000$, co na ní a kolem ní leží.

Faktem je, že mě se ještě nepodařilo jí najít :/ Ale i tak vám předám tento návod ;) Takže. První věc, co musíte udělat, je najít si loď s potápěčským vybavením, abyste se pod vodou neudusili ;) Potom si označte cestu, a jeďte prozkoumat vodu.. ((Označení na mé mapce není přesné, musíte si na to přesné místo přijít sami. Je ale někdo v tom okolí :D ). Dávejte si ale pozor na žraloky! Právě kolem tohoto místa jich je nejvíce!


4. Pořád vykrádejte obchody.

Takovým asi nejjednoduším způsobem je pořád vykrádat supermarkety. V "offlinu" získáváte 300-500$, v online dostáváte okolo 1000$. Prostě tam přijdete, vytáhnete pistol, a prodavač vám dá peníze sám. (Pokud máte problém najít supermarket → koment, vytvořím mapu :)) )
Vykrást můžete ale i obchod s oblečením, nebo kadeřnictví. To už ale není tak jednoduché. Nejdříve musíte vejít do obchodu, pak otevřít jeho dveře, ale nevyjít úplně ven. Pak si vzít do ruce pistol, střelit třeba do země (to je jedno) a pak rozstřílejte kasu.. A je to! :) Nečekejte ale nějaký "vejvar", dostanete maximálně 800$.. Což není tolik..


Malý tip: Když budete střílet do zboží (hlavně ne do prodavače! :D ), prodavač vám dá více peněz. A rychleji. Jestli hrajete GTA V online, pořiďte si masku, nebude si pak pamatovat váš obličej :)) Ale pozor! Občas se stane, že když nevyběhnete rychle z obchodu, prodavač do vás začne střílet.. :D

Ještě k prodávání aut.. :))

Vydělat si prodejem aut je docela zábavná činnost :)) Ale.. Auto můžete prodat jen jendou za cca 45 min. Tak si pořádně rozmyslete, jaké auto prodáte :)) Na jedné stránce jsem četla, že nejvíce vám dají za "SUVéčka". Prý až 8 000$. .Ale to není pravda! Nejvíce dostanete za sportovní auta, nejlépe kabriolety :) Já jsem jednou za "sporťáka" dostala přes 7 000$! Což je dobrý ;))

Vydělat si ale, samozřejmě, můžete tak, že budete mlátit a okrádat nevinné lidi na ulicích. Ale z nich vypadne maximálně tak 50$, více ne..OK.. To je o vydělávání peněz asi vše :)) Jestli máte nějaké otázky, napište, ráda je zodpovím, nebo poradím..
Doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla ;))

Po sto letech z5 a znovu!

17. února 2014 v 3:44 | Lee |  O mě
Tak jo. Ahojte, po sto letech jsem zase tu. Jelikož jsem teď na mobilu, nemůžu měnit image, ale toho se můj blogis taky dočká. Nápad, znovu začít blogovat, mi vnuklo The Sims 3 život na univerzitě, nebo jak se to jmenuje ;D
Dále hodlám smazat svá SB, protože si ani nemyslím, že ony mě ještě napsané mají. Ode dneška bude tento blog něco jako můj deník, nebo "zpovědnice", chcete-li. Neslibuju, že budu psát každý den. V uterý mám tance a ve čtvrtek agi. No a některé ty volné dny padnou na prosmáté "jakoby-poškoláctví". To znamená, že s kamarádkami strávím celé odpoledne ve škole :D
Příští týden.. Vlastně tento, nevšimla jsem si, že he třičtvrtě na 4 ráno :D Máme volno! Celý týden! Super. Tak bych asi mohla přidávat.
Jo. Zítra budu běhat. Ale to je úžasný, protože já běhání nesnáším :D ale agi miluju. Jak je to možné? Tak já letím, koukám na bednu. Čus!